KS TYMBARK - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Badania zawodników

Komplet badań do sportu przy selekcji i kontroli:

Badania okresowe:

- Badania okulistyczne

- Badania laryngologiczne

- Badania moczu

- EKG

- Morfologia pełna krwi

- OB

- Badania wisiłkowe

Badania kontrolne:

- Badania okolicznościowe (po odniesieniu urazu lub kontuzji)

- W celu ujawnienia ewentualnego złego wpływu nieracjonalnego treningu na     organizm

- W celu niedopuszczenia do przekroczenia granicy pomiędzy fizjologią a patologią

Badania okresowe wykonujemy co 6 miesięcy. Dopiero po wykonaniu wszystkich w/w badań lekarz upoważniony do orzekania w sporcie amatorskim wydaje dopiero zaświadczenie o zdolności danego zawodnika do uprawiania sportu - piłki nożnej. Lekarzem badających stan zdrowia naszych zawodników jest pan Lek.Marek Borowiak z poradni sportowej w Limanowej.

Trzciana

• autor: trener35, 2015-03-01 22:37

HARNASIE NAJLEPSI W TURNIEJU TRAMPKARZY

W ostatnim dniu piłkarskiego maratonu, zorganizowanego w łapanowskiej hali przez trzciańską Szkółkę Piłkarską "B&T", o puchary ufundowane przez Panią Katarzynę Stawarz - właścicielkę firmy handlowej z Trzciany, rywalizowali chłopcy z rocznika 2000 i 2001, czyli trampkarze.
 Do rozgrywek zostało zaproszonych osiem zespołów, w tym po dwie ekipy z Trzciany i Prokocimia (jedna z nich zastąpiła zapowiadaną wcześniej drożynę z Mordarki). Rozegrano 28 meczów, w zdecydowanej większości zaciętych i stojących na dobrym poziomie sportowym. Tego dnia rekordowo wysokie zwycięstwo odniosła drużyna "Harnasi" z Tymbarku, która 9 : 1 rozgromiła :Macierz" z Lipnicy Murowanej. Zwycięzcy tego meczu wygrali zresztą także pozostałe pojedynki i gromadząc komplet 21 punktów zdobyli zdecydowanie pierwsze miejsce. Druga drużyną tego turnieju była "Gdovia", która wygrała 6 meczów, gromadząc 18 punktów.
 Ku radości trenerów bardzo dobrze radziła sobie pierwsza ekipa Szkółki Piłkarskiej "Babral & Tabak", która zdobyła 13 punktów i zajęła 3 miejsce.  Drużyna ta zagrała w składzie: Stawarz Rafał, Mucha Tomasz, Cygan Kacper, Zabzdyr Szymon, Pinkowski Daniel, Pinkowski Kamil, Grabowski Krystian, Zabzdyr Hubert. Druga trzciańska drużyna, grająca w składzie: Mochel Szczepan, Klejdysz Kamil, Kukla Michał, Duś Artur, Stary Wiktor, Cygan Nikodem, Skórnóg Jakub, Kukla Kacper, wygrała jeden mecz, a dwa zremisowała, co dało jej piąte miejsce.
 Puchary dla trzech najlepszych drużyn wręczała osobiście ich fundatorka, pamiątkowe medale trenerzy. Każda drużyna otrzymała dyplom.

WYNIKI: B&T Trzciana - B&T Trzciana II 5 : 0; Prokocim II Kraków - Gdovia Gdów 0 : 3; Prokocim Kraków - Harnasie Tymbark 0 : 3; Macierz Lipnica Murowana - Promień Mikluszowice 0 : 2; B&T Trzciana - Gdovia 1 : 2; B&T Trzciana II - Harnasie 0 : 4; Prokocim II - Promień 2 : 1; Prokocim - Macierz 1 : 2; B&T Trzciana - Harnasie 2 : 4; Gdovia - Promień 3 : 0, B&T Trzciana II - Macierz 0 : 0;  Prokocim II - Prokocim 3 : 0; B&T Trzciana - Promień 2 : 1; Harnasie - Macierz 9 : 1; Gdovia - Prokocim 1 : 0; B&T Trzciana II - Prokocim II 0 : 1; B&T Trzciana - macierz 1 : 1; Promień - Prokocim 1 : 2; Harnasie - Prokocim II 2 : 0; Gdovia 0- B&T Trzciana II 2 : 0; B&T Trzciana - Prokocim 4 : 0; Macierz - Prokocim II 0 : 3; Promień - B&T Trzciana II 0 : 1; Harnasie - Gdovia 1 : 0; B&T Trzciana - Prokocim II 1 : 0; Prokocim - B&T TRzciana II 1 : 1; Macierz - Gdovia 0 : 4; Promień - Harnasie 0 : 6.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. miejsce: Harnasie Tymbark - 21 pkt. 29 : 3
2. miejsce: Gdovia Gdów - 18 pkt. 15 : 2
3. miejsce: B&T Trzciana - 13 pkt. 16 : 8
4. miejsce: Prokocim II - 12 pkt. 9 : 7
5. miejsce: B&T Trzciana II - 5 pkt. 2 - 13
6. miejsce: Macierz Lipnica Murowana - 5 pkt. 4 : 20
7. miejsce: Prokocim - 4 pkt. 4 : 15
8. miejsce: Promień Mikluszowice - 3 pkt. 5 : 16

Autor: Treść:pozostało znaków:

Młodzicy » Liga Okręgowa

Ładowanie...

Kto jest najlepszym zawodnikem Harnasii ?

Jak Ci sie podoba nasza strona?

Grupa wspierająca

Firma MTM Galicja

Nowy Sącz

ufundowanie dresów sportowych, ortalionów, oraz pomoc przy

organizowaniu turniejów i zawodów sportowych.

Jerzy Pietras -   Pracownia Protetyczna

Jerzy Pietras Pracownia Protetyczna