KS TYMBARK - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Badania zawodników

Komplet badań do sportu przy selekcji i kontroli:

Badania okresowe:

- Badania okulistyczne

- Badania laryngologiczne

- Badania moczu

- EKG

- Morfologia pełna krwi

- OB

- Badania wisiłkowe

Badania kontrolne:

- Badania okolicznościowe (po odniesieniu urazu lub kontuzji)

- W celu ujawnienia ewentualnego złego wpływu nieracjonalnego treningu na     organizm

- W celu niedopuszczenia do przekroczenia granicy pomiędzy fizjologią a patologią

Badania okresowe wykonujemy co 6 miesięcy. Dopiero po wykonaniu wszystkich w/w badań lekarz upoważniony do orzekania w sporcie amatorskim wydaje dopiero zaświadczenie o zdolności danego zawodnika do uprawiania sportu - piłki nożnej. Lekarzem badających stan zdrowia naszych zawodników jest pan Lek.Marek Borowiak z poradni sportowej w Limanowej.

Mecz barażowy

• autor: trener35, 2014-10-26 19:37

Po wygraniu wszystkich meczy (10 meczy) w I lidze okręgowej trampkarzy Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej i zajęciu 1 miejsce w rozgrywkach nasi chłopcy udowodnili wszystkim że warto o nich dbać, stawiać, liczyć na nich, inwestować, szkolić ich...itd. Po prostu proporcjonalnie do wszystkiego, są mali wzrostem a  "wielcy jako drużyna". W ta sobotę, łącznie z zawodnikami, trenerem, rodzicami liczyliśmy zgodnie z regulaminem sierpniowym że pojedziemy do Nowego Sacza na mecz barażowy do MLT z Dunajcem Nowy Sacz, Owszem chłopcy pojechali do Nowego Sącza ale po zmianie regulaminu (po rozgrywkach przez OZPN)  zagrali nie z Dunajcem lecz z MKS Sandecją Nowy Sącz.

Pierwszy mecz barażowy, nie ukrywajmy, dwiema najlepszymi drużynami w byłym województwie Nowosądecki (na tą chwilę i w tym roczniku) MKS Sandecją Nowy Sacz a KS Tymbark zakończył się remisem 1 -1. Po bramce Kamila Palacza dla naszego zespołu.

Skład w meczu z Sandecją;  Mrózek Konrad(Gawron Tomasz) - Duda Grzegorz, Włodarczyk Filip, Król Grzegorz (Bałdo Damian)- Ligas Filip(Jarosz Dawid), Skrzatek Kacper, Palacz Kamil, Hojda Dawid(Węglarz Konrad), Pach Dominik, Majeran Szymon(Kęska Maciej)

Choroby i kontuzje; Zwierczyk Kacper, Urbański Jakub

" Co do meczu jestem bardzo zadowolony z remisu i z postawy moich podopiecznych. Przed meczem tłumaczyłem im że to tylko 11 piłkarzy, że trzeba wierzyć i nie wolno nam się poddawać ani na sekundę w tym meczu. Chłopcy po strzeleni pierwszej bramki uwierzyli w swoje siły, że Sandecja jest do pokonania, nie są tacy mocni jak ich malują.Pierwsza połowa wyrównana.  Co do drugiej połowy to za szybko straciliśmy bramkę wyrównującą i zaczęliśmy dbać o cenny remis. I dlatego ten mecz w drugiej części tak wyglądał jak mecz Polska - Niemcy. Na uwagę zasługuje postawa trójki sędziów z Gorlic którzy bardzo dobrze prowadzili zawody. Decyzja o meczu barażowym OZPN w Nowym Saczu zamiast pomóż może zaszkodzić......? dwóm dobrym drużynom. Ja jako trener nie umiem wytłumaczyć podopiecznym zmiany regulaminu (ustawy) po rozgrywkach, nie wiem jak mam uczyć dzieci na przyszłość? Jedno jest pewne "dopóki piłka w grze" będę z tymi chłopcami walczył do końca o MLT aby była w Tymbarku. - trener Franciszek Mrózek

Autor: Treść:pozostało znaków:

Młodzicy » Liga Okręgowa

Ładowanie...

Kto jest najlepszym zawodnikem Harnasii ?

Jak Ci sie podoba nasza strona?

Grupa wspierająca

Firma MTM Galicja

Nowy Sącz

ufundowanie dresów sportowych, ortalionów, oraz pomoc przy

organizowaniu turniejów i zawodów sportowych.

Jerzy Pietras -   Pracownia Protetyczna

Jerzy Pietras Pracownia Protetyczna