KS TYMBARK - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualnoci

Turniej w limanowej

  • autor: trener35, 2011-12-27 13:19

XVIII HALOWYM TURNIEJU PIŁKARSKIM O MISTRZOSTWO LIMANOWSKIEGO PODOKRĘGU PIŁKI w kategorii młodzików i żaków najlepsi okazali się "Harnasie" z Tymbarku. W obu kategoriach wiekowych zajęli I miejsca i będą reprezentować nasz podokręg na turnieju o mistrzostwo OZPN w Nowym Sączu.  Szczegóły w rozwinięciu newsa..

Kluby Sportowe OZPN Nowy Sącz Podokręgi Piłki Nożnej : Gorlice, Limanowa, Nowy Targ 

Wzorem lat ubiegłych tut. OZPN jest organizatorem Halowych Mistrzostw OZPN w 5 kategoriach wiekowych o mistrzostwo Powiatu ( w 5 kategoriach), o mistrzostwo Okręgu (w 5 kategoriach) i o mistrzostwo Małopolski (w 3 kategoriach: juniora starszego, juniora młodszego, i trampkarza).

Halowy Turniej w kat. młodzików                22.02.2012 [środa]         godz. 9:00  -  14:00

Halowy Turniej w kat. orlików                      24.02.2012  [piątek]         godz. 9:00  -  14:00

Szczegóły turnieju w rozwinięciu newsss....

 

   XX EDYCJA HALOWYCH MISTRZOSTW W PIŁCE NOŻNEJ

O PUCHAR OZPN NOWY SĄCZ

W  SEZONIE ROZGRYWKOWMY 2011/2012

 

1.     Miejsce: Nowy Sącz, Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR  ul. Nadbrzeżna 34

2.     Terminarz gier poszczególnych kategorii:

KATEGORIA

ROCZNIK

DATA

GODZINY

JUNIORZY MŁODSI

1995/1996

20.02.2012  [poniedziałek]

   9:00 – 14:00

TRAMPKARZE

1997/1998

21.02.2012  [wtorek]

   9:00 – 14:00

MŁODZIKI

1999/2000

22.02.2012  [środa]

   9:00 – 14:00

JUNIORZY STARSI

1993/1994

23.02.2012  [czwartek]

14:00 – 19:00

ORLIKI

2001/2002

24.02.2012  [piątek]

   9:00 – 14:00

 

3.     Finaliści z podziałem na grupy: [dotyczy 5 kategorii wiekowych]

Grupa A

Grupa B

Grupa C

A1

Nowy Sącz I

B1

Nowy Targ I

C1

Gorlice I

A2

Limanowa II

B2

Limanowa I

C2

Nowy Sącz III

A3

Gorlice II

B3

Nowy Sącz II

C3

Nowy Targ II

 

4.     Finaliści z poszczególnych PPN:

KATEGORIA

PPN

GORLICE

PPN

LIMANOWA

PPPN

 NOWY TARG

OZPN

NOWY SĄCZ

 

ORLIKI

1.OGIEŃ

2.TRUCHCIK

1.TYMBARK

2.DOBRZANKA

1.

2.

1.START

2.DUNAJEC

3. SKALNIK

 

MŁODZIKI

1.GLINIK

2.NAFTA Kryg

1.TYMBARK

2. LIMANOVIA

1.

2.

1.DUNAJEC

2.GRÓD

3. SANDECJA

 

TRAMPKARZE

1.ROPA

2. GLINIK

1. ORKAN Niedźwiedź

2. SOKÓŁ Słopnice

1.

2.

1. SANDECJA

2. DĄBROVIA

3. DUNAJEC

JUNIORZY

MŁODSI

1.GLINIK

2. BIECZ

1.LIMANOVIA I

2.LIMANOVIA II

1.

2.

1.SANDECJA

2.KOLEJARZ

3.DUNAJEC

JUNIORZY

STARSI

1.GLINIK

2. TORCIDA

1.PŁOMIEŃ

2. GORCE

1.

2.

1.KOLEJARZ

2.SANDECJA

3.NAWOJ

 

5.       Eliminacje:           godz.    9:00                                   A1 - A2

                  9:15                                   B1 - B2

                  9:30                                   C1 - C2

                  9:45                                   A1 - A3

               10:00                                   B1 - B3

10:15                                   C1 - C3

10:30                                   A2 - A3

10:45                                   B2 - B3

11:00                                   C2 - C3

- mecze półfinałowe:        11:15                                   A1 - C2  (1)

                                                                               11:30                                   B1 - A2 (2)

                                                                               11:45                                   C1 - B2  (3)

            - mecze finałowe:

                 finału  „A” i „B”              12:00                                  A3 - B3

                                                                               12:15 [przegrani]             1-2

                                                                               12:30 [zwycięscy]           1-2                        

                                                                               12:45                                   B3 - C3

                                                                               13:00 [przegrani]             2-3

                                                                               13:15 [zwycięscy]           2-3

13:30                                   A3 - C3

                                                                               13:45 [przegrani]             1-3

                                                                               14:00 [zwycięscy]           1-3

                                                                              14:15 zakończenie turnieju

 

REGULAMIN

 

  1. Halowe Mistrzostwa OZPN Nowy Sącz odbywają  się w 5 kategoriach wiekowych:

·         orlików – żaków                       - rocznik 2001/2002

·         młodzików                                 - rocznik 1999/2000

·         trampkarzy                                 - rocznik 1997/1998

·         juniorów młodszych                - rocznik 1995/1996

·         juniorów starszych                   - rocznik 1993/1994

  1. Halowe Mistrzostwa prowadzone wg klucza zatwierdzonego przez WG OZPN Nowy Sącz

·         do finałów okręgowych każdy PPN zgłasza mistrza i wicemistrza finałów powiatowych

·         w związku z podziałem na powiat Ziemski i powiat Grodzki, tut. OZPN posiada trzy miejsca

·         finaliści podzieleni są na trzy grupy: grupa: A, B, C,

·         w grupach mecze odbywają się systemem „każdy z każdym”,

·         drużyny, które zajmą w swoich grupach 3 miejsce zagrają o miejsca VII-IX -„każdy z każdym”,

·         półfinaliści utworzą następujące pary: (1) A1-C2, (2) B1-A2, (3) C1-B2,

·         przegrani w meczach półfinałowych zagrają o miejsca IV-VI - „każdy z każdym”,

·         zwycięscy w meczach półfinałowych zagrają o miejsca I-III - „każdy z każdym”

3.       Każda drużyna winna przed rozpoczęciem turnieju przedstawić imienną listę zawodników uczestniczących w rozgrywkach powiatowych potwierdzonych przez macierzysty PPN.

4.       Zawodnikowi zgłoszonemu w składzie jednej drużyny wymienionego klubu sportowego nie wolno występować podczas turnieju w składzie drużyny innego klubu.

5.       Wszyscy zawodnicy  grają na podstawie listy imiennej podpisanej przez klub i lekarza i winni posiadać dokumenty wymagane w rozgrywkach prowadzonych przez tut. OZPN.

6.       Do ewentualnej konfrontacji zawodnicy winni posiadać legitymacje szkolne lub inne dokumenty

7.       Drużyny występują w mistrzostwach są ubezpieczeni przez organizatora i macierzysty klub,

8.       Przepisy dot. mistrzostw  halowych OZPN Nowy Sącz:

·         czas trwania gry wynosi dla poszczególnych kategorii  wiekowych 12 min. bez przerwy,

·         w grze uczestniczy jednorazowo 4 zawodników w polu + bramkarz,

·         podczas turnieju w kat. „orlików” i „młodzików” obowiązują bramki 2x3m

·         podczas turnieju w kat. „trampkarzy”, juniorów; „młodszych” i  „starszych” obowiązują bramki 2x5m

·         podczas gry dozwolona jest wymiana dowolnej liczby zawodników,

·         podczas wykonywania rzutu z rogu, rzutu bezpośredniego lub pośredniego oraz gry z autu  odległość muru lub zawodnika drużyny przeciwnej wynosi  4 m,

·         rzut karny wykonywany jest w odległości 6 m od linii bramkowej (bramka: 2x3m) oraz 9 m (2x5m),

·         w przypadku niesportowego zachowania się  zawodnika, sędzia może wykluczyć z gry zawodnika na okres 2 min. bez możliwości zastąpienia jego innym zawodnikiem – jednakże sędzia wg. własnego uznania może karę skrócić wg. własnego uznania,

·         w przypadku otrzymania przez zawodnika czerwonej kartki, ukarana drużyna występuje w osłabieniu przez okres 4 min., a wykluczony zawodnik otrzymuje karę meczową lub podlega decyzji WD OZPN,

·         drużyny występują w jednolitych strojach,  drużyny winni posiadać minimum  dwa różnokolorowe komplety, a zawodnicy występują  w obuwiu halowym,

·         bramki nie można uzyskać bezpośrednio z wykopu lub wyrzutu przez bramkarza, rzutu z autu oraz w chwili „syreny” kończącej zawody,

·         rzut z autu wykonywany jest nogą a piłka musi nieruchomo leżeć na parkiecie i być poza liną poczną boiska,

·         piłka odpita od sufitu, lampy itp. wznowiona jest rzutem wolnym pośrednim,

·         bezwzględny jest zakaz gry wślizgiem,

·         gra prowadzona jest bez spalonych,

·         bramkarz piłkę do gry wprowadza w dowolny sposób,

·         o kolejności w tabeli decyduje;

-          ilość zdobytych punktów

-          wynik bezpośredniego spotkania

-          różnica bramek

-          ilość zdobytych bramek

-          seria rzutów karnych (po trzy), następnie aż do skutku.

-          punktacja: za zwycięstwo 3 pkt., za remis 1 pkt., porażka 0 pkt.

9.       Drużyny, które zajmą miejsca 1-3 otrzymują puchary, każda drużyna pamiątkowy dyplom.

10.    Do Finałów Małopolskich w kat. trampkarzy, juniorów młodszych i starszych awansuje mistrz i wicemistrz finałów okręgowych.

11.    Za pozostawione rzeczy wartościowe w szatni oraz za uszkodzenia w wyposażeniu szatni jak i sali sportowej odpowiadają trenerzy lub opiekunowie poszczególnych drużyn.

12.    Wszelkie niejasności oraz spory wynikłe z przebiegu rozgrywek rozstrzygają upoważnieni przedstawiciele OZPN          

 

                                              

Nowy Sącz, dnia 03.01.2012r.                                  Marian Kuczaj; prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej 

 

 

 

XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI O MISTRZOSTWO LIMANOWSKIEGO PODOKRĘGU PIŁKI

NOŻNEJ  - LIMANOWA  2011

 

TERMIN TURNIEJU : 29 grudnia 2011 r. / CZWARTEK/

 

KATEGORIA  WIEKOWA:MŁODZICY  - eliminacje

 

 GRUPA   I                              GRUPA  II                             GRUPA   III                            

       1. LIMANOVIA I                  1.DOBRZANKA                      1. TYMBARK I         
       2. LASKOVIA                       2.LIMANOVIA II                    2. DOBRZANKA (M)           

       3 .MORDARKA                    3.JAWORZANKA                   3. OLIMPIA P.                

4 .STARÓWKA                     4.TYMBARK II                       4. PŁOMIEŃ L.             

                             

 

godz.

Grupa  I

 

godz.

Grupa   II

 

9.00

LIMANOVIA I

LASKOVIA

2:0

9.25

DOBRZANKA I

LIMANOVIA II

4:1

10.15

MORDARKA

STARÓWKA

1:1

10.40

JAWORZANKA

TYMBARK II

0:0

11.30

LASKOVIA

MORDARKA

4:0

11.55

LIMANOVIA II

JAWORZANKA

1:9

12.45

LIMANOVIA I

STARÓWKA

12:0

13.10

DOBRZANKA I

TYMBARK II

2:0

14.00

MORDARKA

LIMANOVIA I

0:7

14.25

JAWORZANKA

DOBRZANKA I

2:0

15.15

LASKOVIA

STARÓWKA

1:2

15.40

LIMANOVIA II

TYMBARK II

2:1

 

TABELA GRUPA I
TABELA GRUPA II
1
LIMANOVIA I
3
9
21:0
1
JAWORZANKA
3
7
11:1
2
STARÓWKA
3
4
3:14
2
DOBRZANKA
3
6
6:3
3
LASKOVIA
3
3
5:4
3
LIMANOVIA II
3
3
4:14
4
MORDARKA
3
1
1:12
4
TYMBARK II
3
1
1:4
  

godz.

Grupa  III

 

godz.

FINAŁY

 

9.50

TYMBARK I

DOBRZANKA m

9:0

16.30

LIMANOVIA I

JAWORZANKA

0:0

11.05

PŁOMIEŃ

OLIMPIA

8:3

17.00

TYMBARK I

LIMANOVIA I

2:1

12.20

DOBRZANKA m

OLIMPIA

2:0

17.30

JAWORZANKA

TYMBARK I

2:5

13.35

TYMBARK I

PŁOMIEŃ

14:0

 

 

 

 

14.50

OLIMPIA

TYMBARK I

0:10

 

 

 

 

16.05

DOBRZANKA m

PŁOMIEŃ

1:5

 

 

 

 

 
TABELA GRUPA III
TABELA KOŃCOWA
1
TYMBARK I
3
9
33:0
1
TYMBARK
2
6
7:3
2
PŁOMIEŃ
3
6
13:18
2
LIMANOVIA I
2
1
1:2
3
DOBRZANKA II
3
3
3:14
3
JAWORZANKA
2
1
2:5
4
OLIMPIA P.
3
0
3:20
4
 
 
 
 
   

                                  

 

 

                                                                                                          

KS TYMBARK i LIMANOVIA I  reprezentować będą Limanowski Podokręg Piłki Nożnej w turnieju o mistrzostwo OZPN Nowy Sącz .                                                               

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 

 

 

 

 

1

MROŻEK DAWID

TYMBARK I

16

2

MAJERAN SZYMON

TYMBARK I

10

3

PŁAWECKI PAWEŁ

JAWORZANKA

9

4

KRÓL KONRAD

LIMANOVIA I

6

 

KORDECZKA MIROSŁAW

TYMBARK I

6

 

SMOTER MATEUSZ

PŁOMIEŃ

6

7

KESKA MACIEJ

PŁOMIEŃ

5

 

ZIĘBA JAKUB

LIMANOVIA I

5

9

JAWOR DAWID

TYMBARK I

4

 

PIEGZA ARTUR

JAWORZANKA

4

 

WOJS WIKTOR

LIMANOVIA I

4

 

SKRZATEK KACPER

TYMBARK I

4

13

WOJTAS BARTOSZ

LIMANOVIA I

3

14

ORZEŁ SZYMON

LIMANOVIA II

2

 

LIPTAK MARIUSZ

STARÓWKA

2

 

PTASZEK ADRIAN

LASKOVIA

2

 

TOPORKIEWICZ ANNA

DOBRZANKA II

2

 

GARCARZ BARTŁOMIEJ

LIMANOVIA I

2

19

JUDKA KRZYSZTOF

DOBRZANKA I

1

 

MIŚKOWIEC TOMASZ

DOBRZANKA I

1

 

KOZA TOMASZ

DOBRZANKA I

1

 

ŻUREK BARTŁOMIEJ

MORDARKA

1

 

DUDEK DOMINIK

PŁOMIEŃ

1

 

RACZEK MATEUSZ

OLIMPIA

1

 

NOWAK DAMIAN

OLIMPIA

1

 

BOJAR DAWID

OLIMPIA

1

 

ROSIEK KAMIL

LASKOVIA

1

 

MICHURA JAKUB

LASKOVIA

1

 

JAROSZ KATARZYNA

DOBRZANKA II

1

 

GDOWICZ WOJCIECH

DOBRZANKA I

1

 

ZAWADA ALBERT

DOBRZANKA I

1

 

PIECHNIK TOMASZ

LIMANOVIA I

1

 

TWARÓG TOMASZ

STARÓWKA

1

 

KRYJOMSKI PAWEŁ

LASKOVIA

1

 

TOKARCZYK PAWEŁ

LIMANOVIA II

1

 

SOCHACKI PIOTR

LIMANOVIA II

1

 

ZWIERCZYK KACPER

TYMBARK II

1

 

ŁAGOSZ KRZYSZTOF

PŁOMIEŃ

1

 

 

 

 

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ

STRUG JAKUB LIMANOVIA

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIKI

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 

 

MAJERAN SZYMON

TYMBARK

8

 

URBAŃSKI WOJCIECH

TYMBARK

3

 

URBAŃSKI JAKUB

TYMBARK

3

 

MAMAK OLIWIER

TYMBARK

1

 

 

 

 

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ

 

 

 

MROŻEK ANDRZEJ

TYMBARK

0

 

 

 

 

 

                                                         DWUMECZ ORLIKI:
 

9.50        ORLIKI    DOBRZANKA             -  TYMBARK                    0:6

11.05      ORLIKI   TYMBARK                              -  DOBRZANKA               0:9

 

Zbiórka młodzików w czwartek o godz. 8.20 koło hali sportowej w Tymbarku, wyjazd 8.30. Zabieramy dresy sportowe, legitymacje,  halówki, i kanapkę szkolną. Lista powołanych zawodników. 

1. Mrózek Konrad

2. Skrzatek Kacper

3. Zwierczyk Kacper

4. Włodarczyk Filip

5. Duda Grzegorz

6. Gawron Kamil

7. Jarosz Dawid

8. Kordeczka Mirosław

9. Sobczak Mariusz

10. Mrożek Dawid

11. Majeran Szymon

12. Palacz Kamil

 

Zbiórka żaków w piątek o godz. 8.45 koło hali sportowej w Tymbarku, wyjazd 9.00. Zabieramy dresy sportowe, legitymacje, halówki. Lista powołanych zawodników;

1.Mrózek Konrad 

2. Majeran Szymon

3. Urbański Jakub

4. Mrożek Andzrzej

5. Król Grzegorz

6. Garcarz Michał

7. Mamak Olivier

8. Toporkiewicz Krzysztof 

9. Papież Piotrek

10. Papież Jakub

11. Jęndrzejek Wojciech

12. Sroka Maciuś


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [846]
 

autor: ~kibic 2012-01-01 11:19:29

avatar Relacja z Turnieju MŁODZIKÓW oraz FILM z meczu KS TYMBARK - PŁOMIEŃ
plomien-limanowa.com/artykuly/eliminac je-xviii-htpn-o-mistrzostwo-lppn-kat-mlo dzicy-relacja/
Zapraszam;)


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyniki

Brak danych.

Reklama

Najnowsza galeria

Niemcy 2014
Ładowanie...

Ankiety

Kto jest najlepszym zawodnikem Harnasii ?


Lubisz grac w piłkę i chciałbyś poznac nowych kolegów!!! Szkółka piłkarska \\\\


Jak Ci sie podoba nasza strona?

Grupa wspierająca

Firma MTM Galicja

 

Nowy Sącz

http://www.galicja-tymbark.pl/index.php

ufundowanie dresów sportowych, ortalionów, oraz pomoc przy

organizowaniu turniejów i zawodów sportowych.

 

 

 

Jerzy Pietras -   Pracownia Protetyczna

                                                               Jerzy Pietras Pracownia Protetyczna

                                                              tel.:18 337-53-28    e-mail:jurek@pppietras.pl

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 831, wczoraj: 948
ogółem: 475 598

statystyki szczegółowe